- Advertisement -spot_img

TAG

Shtatëzani

Marina Vjollca konfirmon shtatëzaninë, publikon fotot me barkun rrumbullak

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do të bëhen shumë shpejt prindër. Lajmet për shtatzëninë e Marinës kanë kohë që qarkullojnë, por vetëm sot vjen...

U përfol se ishte shtatëzënë, reagon Rudina Magjistari

Rudina Magjistari është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Së fundmi në rrjetet sociale po qarkullon lajmi se moderatorja është shtatzënë...

Emina Çunmulaj sërish shtatzënë? Zbuloni gjininë e bebit

Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj do të bëhet nënë për herë të tretë dhe më në fund do të bëhet me djalë. Lajmin e...

“As vetë nuk e dija që isha shtatzënë” / Këngëtarja e mirënjohur rrëfen sekretin e pritjes së ëmbël

Këngëtarja e njohur, Ellie Goulding, shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë. Artistja e hitit “Love Me Like You Do” dhe...

Eliona Pitarka tregon gjithçka mbi shtatzëninë, kësaj rradhe me partnerin e saj misterioz

Aktorja e njohur Eliona Pitarka është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë dhe këtë lajm të bukur na e ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img