- Advertisement -spot_img

TAG

shumë

Ish-modelja kërkon ti zhvasë shifrën stratosferike nga Ronaldo-s. Pretendon se e ka përdhunuar

Ndonëse ka kaluar shumë vite që nga skandali i vitit 2009 ku u përfshi dhe futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo, ish-modelja që pretendon se...

Grabitje në një karburant, ja shuma që u mor

Në orët e vona të mbrëmjes së djeshme, në aksin rrugor Lezhë-Tiranë, dy persona ende të paidentifikuar, me anë të presionit i kanë marrë...

Latest news

- Advertisement -spot_img