- Advertisement -spot_img

TAG

Sindi Loci

Pas Sindit , ja kush është konkurrenti tjetër që lë pëfundimisht emisionin “Për’puthen”

Pas një mungese prej disa ditësh në emision, Sindi Loci njoftoi ndjekësit e saj se kishte vendosur të largohej pëfundimisht nga emisioni “Për’puthen”. “Mendoj se...

Tashmë në një lidhje?Atdheu dhe Sindi kapen mat me njëri-tjetrin në lokal

Me rikthimin e Atdheut në “Për’puthen” u ndezën sërish disa debate të forta mes vajzave që kanë shfaqur pëlqim për të. Sidomos mes Sindit...

“Grua në prag të krizës nervore”/ Arjan Konomi vazhdon debatin me Sindin në Instagram

Puntata e dy ditëve më parë në “Për’puthen” u bë virale në rrjet pas sherrit të ashpër të Sindit me djemtë dhe Arjan Konomin. Përplasja...

E refuzon Riniani, Sindi shfaqet përkrah Atdheut plot buzëqeshje

Ditën e sotme pati një takim 4 minutash, mes Rinianit dhe Sindit, pasi kjo e fundit kishte shprehur dëshirën për të pasur një takim...

“Do vëmendje nga ata që s’ta kanë dhënë kurrë”, plasin kunjat mes Elvisit dhe Shqipes

Të dielën, konkurrentja Sindi Loci u rikthye në “Për’puthen” pas një deklarate në rrjete sociale se dëshironte t’i kërkonte falje Julit për debatin e “vajit...

U bullizua për virgjërinë, Sindi e Për’Puthen jep një lajm për të gjithë publikun

Konkurrentja e “Për’puthen”, Sindi Loci, u kthye në personazhin më të komentuar të emisionit në media e rrjete sociale pasi deklaroi publikisht se s’kishte...

Latest news

- Advertisement -spot_img