“Grua në prag të krizës nervore”/ Arjan Konomi vazhdon debatin me Sindin në Instagram

0

Puntata e dy ditëve më parë në “Për’puthen” u bë virale në rrjet pas sherrit të ashpër të Sindit me djemtë dhe Arjan Konomin.

Përplasja e tyre ishte e ashpër dhe thumbat kanë vazhduar edhe në rrjete sociale.

Ariani ndau pak më parë në Instagran një film të cilin ia përmendi edhe Sindit në emision.

“Ju këshilloj të shihni një super film: “Gra në prag të një krize nervore”. Nga regjisori Pedro Almodovar (çmim Oscar)”- shkroi ai, si thumb për Sindin.

Kjo e fundit ka reaguar nëpërmjet një videoje në InstaStory, ku i dedikon Arjanit (dhe jo vetëm), fjalët e këngës:

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu