- Advertisement -spot_img

TAG

sopate

Tmerrohen dy elbasanllinj në Kuçovë. 32-vjeçari iu turret dhe i sulmon me sëpatë në makinë. Ndërhyn Policia

Dy të rinj nga Elbasani kanë parë tmerrin me sy nga brenda makinës së tyre kur një sëpatë iu ka vrëngëllyer përpara fytyrës dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img