- Advertisement -spot_img

TAG

stebleve

Balla, Klosi dhe Soreca marrin biçikletat, ja ku kanë shkuar për shëtitje

Numri dy i socialistëve, Taulant Balla bashkë me ministrin Blendi Klosi të shoqëruar nga ambasadori i BE Luigi Soreca kanë përshkuar me biçikletë një...

Nga Pishkashi dhe Stëbleva, deri në Gjinar, akset rrugore që duhet të keni kujdes. Komunikata e Shtabit Emergjencave Elbasan

  Informacion i ores 8.30 per Qarkun Elbasan Sipas informacioneve te marra, rezulton se ne qarkun Elbasan nuk kemi pasur reshje shiu dhe aktualisht kemi mot...

Latest news

- Advertisement -spot_img