- Advertisement -spot_img

TAG

Steve Butler

Yuri Kim në takim me këshilltarin e ri të BKH-së, ish-agjentin e FBI-së Steve Butler

Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka mirëpritur ditën e sotme në Shqipëri ish Agjentin Special Mbikëqyrës të FBI-së dhe këshilltarin e ri të Byrosë...

Latest news

- Advertisement -spot_img