- Advertisement -spot_img

TAG

Supermarket

Sherr në supermarket, klienti vret arkëtaren, plagos dy persona

Një i vrarë dhe dy të plagosur ishte bilanci fatkeq i një sherri të nisur në një supermarket të Decatur, në Atlanta ku një...

Të shtëna me armë në supermarket, raportohet për të vdekur

Të shtënat në një supermarket Publix në Florida lanë tre persona të vdekur, duke përfshirë edhe autorin e dyshuar. Të shtënat ndodhën pak pas...

Sulm me thikë në një supermarket, plagosen 5 persona

  Policia ka arrestuar një burrë që goditi me thikë pesë persona në një supermarket në Dunedin në jug të Zelandës së Re. Nga personat e...

Bleu sallatën e freskët në supermarket,gjarpri del nga qesja pa hezitim

Të gjithë kemi dëgjuar për gjarpërinjtë. Por një gjarpër brenda sallatës  është diçka që askush nuk duhet të hasë. Megjithatë, kjo është pikërisht ajo që...

Klientët e supermarketit tmerrohen nga hardhuca gjigande

Blerësit e një supermarketi në Tajlandë janë tronditur kur kanë parë një hardhucë gjigande 1.8 metra të gjatë që ishe ngjitur mbi rafte në...

Arrestohet 45-vjeçari, vodhi supermarketin ku punonte

Një 45 vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pai akuzohet për vjedhje. Në pranga ka rënë shtetasi T. RR., 45 vjeç, banues në Sarandë. Ky...

Latest news

- Advertisement -spot_img