- Advertisement -spot_img

TAG

surprize

Gruaja e braktisi pasi humbi shikimin nga një aksident, burri i verbër surprizon dashurinë e jetës (FOTO)

Në momentet më të vështira të jetës sonë, në momentet kur mendojmë se të gjithë janë larguar dhe se kemi prekur fundin, na vijnë...

Djali i bën surprizë nënës i veshur si kamarier pas 3 vitesh emigrant në Angli. Shihni reagimin e saj (Video)

Një video me një përmbajtje prekëse po bën xhiron e rrjetit në mediat shqiptare. Bëhet fjalë për një plagë të thellë të popullit shqiptar,...

Me lot në sy,Bebe Rexha jep lajmin e shumëpritur:Jam shumë gati

Ditën e djeshme, Bebe Rexha zbuloi se kishte gati një surprizë të madhe për fansat e saj. Ajo tha se gjithçka do të zbulohej...

E surprizoi për ditëlindje, Dj Geek lumturoi pafund Dafinën

Dafina Zeqiri feston sot 32-vjetorin e saj e kush më mirë se njeriu i zemrës mund tq surprizonte ashtu siç vetëm të dashuruarit dinë....

Lady Gaga surprizohet nga partneri i saj në mënyrën më të bukur

Një ditë më parë, Lady Gaga festoi 35-vjetorin e lindjes. I dashuri i saj, Michael Polansky kishte menduar një surprizë speciale për këngëtaren e...

Latest news

- Advertisement -spot_img