Lady Gaga surprizohet nga partneri i saj në mënyrën më të bukur

0

Një ditë më parë, Lady Gaga festoi 35-vjetorin e lindjes. I dashuri i saj, Michael Polansky kishte menduar një surprizë speciale për këngëtaren e “Born This Way”. Ishte kjo e fundit që ndau në rrjete sociale një foto duke përqafuar një buqetë gjigande me lule.

“Kur i dashuri yt të dërgon gjithë lulet në Romë për ditëlindjen tënde. Të dua zemër, mezi pres që të jem në shtëpi me ty dhe qenin tonë, kjo është e gjitha çfarë dua”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos. Kujtojmë që këngëtarja ndodhet në Romë ku po xhiron filmin “House of Gucci”, e cila ka në qendër një nga familjet më të famshme të modës.

Gaga po luan Patrizia Reggiani, ish-gruan e Maurizio-s, e cila u dënua për komplotin e vrasjes së tij në 1995, sipas Deadline. “House of Gucci” shfaq gjithashtu disa yje të tjerë si duke përfshirë Al Pacino, Jared Leto dhe Jeremy Irons.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu