- Advertisement -spot_img

TAG

Tajlande

Një burrë 44-vjeçar rrëmben 1-vjeçaren, e çon në shpellë

Familja dhe vajza e tyre 1-vjeçare në Tajlandë, përjetojnë momente tmerri kur fëmija zhduket papritur. Por fatmirësisht, pas kërkimeve intensive, vogëlushja u gjet e gjallë....

Po luante teksa telefoni ishte në karikim, humb jetën 54-vjeçarja

Një grua në Tajlandë u gjet e vdekur pasi e kishte zënë korenti ndërsa luante me telefonin e saj të ri që ishte në...

Klientët e supermarketit tmerrohen nga hardhuca gjigande

Blerësit e një supermarketi në Tajlandë janë tronditur kur kanë parë një hardhucë gjigande 1.8 metra të gjatë që ishe ngjitur mbi rafte në...

Latest news

- Advertisement -spot_img