- Advertisement -spot_img

TAG

Takim i parë

Humbi plot 10 mijë dollarë, Offset fitoi gjënë më të çmuar në takimin e parë me Cardi B

Offset ka folur gjerë e gjatë për marrëdhënien e tij me Cardi B në fillimet e tyre dhe vëmendjen e tërhoqi takimi i parë...

Katër arsye pse ai nuk po të shkruan pas takimit të parë

Na ka ndodhur të gjithave të jemi në këtë situatë: dalim me dikë në takim, na ngjit kaq shumë ama kur vjen puna ai...

Latest news

- Advertisement -spot_img