- Advertisement -spot_img

TAG

tampone

Teste me tamponë për të gjithë lojtarët e Barcelonës/A ka rezultuar ndonjëri pozitiv?

Lajme të këqija për Barcelonën. Dy pjestarë të stafit teknik të skuadrës së Barcelonës kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Lajmi është bërë i ditur nga...

Bëri 5 herë tamponë dhe doli 5 herë negativ, humb jetën nga Covidi 50-vjeçarja. Flet i biri

  Në spitalin e Shtipit në Maqedoninë e Veriut, ka humbur jetën një grua e moshës 55 vjeçe, e cila ishte testuar pesë herë për...

Latest news

- Advertisement -spot_img