- Advertisement -spot_img

TAG

tanke

Tanket thyejnë kufirin e Gazës, ashpërsohet lufta mes Izraelit dhe Palestinës

Ushtria izraelite ka intensifikuar sulmet në Gaza, ndërsa Palestina i është përgjigjur duke hedhur raketa. Teksa luftimet kanë hyrë në ditën e pestë, duket...

Shqipëria feston Pavarësinë/ Tanket serbe parakalojnë disa km larg Kosovës

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç ka marrë pjesë në ceremoninë e prezantimit tankeve T-72MS në Kazermën “Mija Stanimirović” në Nish. Nga mediat serbe raportohet se...

Latest news

- Advertisement -spot_img