- Advertisement -spot_img

TAG

taylor swift

Mos vallë Taylor Swift dhe Adele po realizojnë një këngë së bashku?

Pas lajmit se Taylor Swift po realizon albumin e saj të rradhës Red (Taylor's Version) në Nëntor të këtij viti, fansat kanë nisur me 'kërkimet'...

Ja cili është gjesti fisnik i këngëtares që i la mbresa të gjithëve

Taylor Swift ka bërë një gjest shumë fisnik për t’i ardhur në ndihmë një familje në nevojë. Këngëtarja 31-vjeçare dhe nëna e saj, Andrea,...

Latest news

- Advertisement -spot_img