- Advertisement -spot_img

TAG

te infektuar

Situatë alarmante në Kosovë, humbin jetën 17 pacientë

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës ka publikuar të dhënat për situatën pandemike për 24 orët e fundit. Nga 7946 testime kanë rezultuar pozitivë me Covid-19,...

Rëndohet situata, infektohen 335 persona nga Lojërat Olimpike

Vetëm pak ditë pas hapjes së Lojërave Olimpike të Tokios, Japonia po regjistron një rritje të ndjeshme të infektimeve me koronavirus. Për herë të parë...

Britania shifra rekord të infektuarish, 30,215 raste dhe 86 viktima në 24 orë

Britania e Madhe vijon të regjistrojë shifra rekord të infektuarish me koronavirus. Në 24 orët e fundit, vendi raportoi 30,215 raste me koronavirus. Autoritetet e...

Covid-19/ Shënohet vetëm një viktimë në 24 orët e fundit në Kosovë

248 TË SHËRUAR DHE 103 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën...

A ka pasur të infektuar pas marrjes së vaksinës? Silva Bino e pranon hapur

Silva Bino: Ka pasur disa persona që janë infektuar pas marrjes së vaksinës, por nuk ka pasur shtrime në spital të ketyre personave, ka pasur...

Covid-19/ Bie ndjeshëm numri i rasteve pozitive, ndërrojnë jetë 11 qytetarë në Kosovë

Njoftimi i plotë i IKSHPK: 529 TË SHËRUAR DHE 364 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK...

LAJMI I FUNDIT/ Gjatë 24 orëve të fundit qindra të infektuar, 6 pacientë humbin betejën me Covid-19 (Shifrat)

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3342 testime, 534 të shëruar, 360 raste të reja dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë...

COVID19 në Kosovë / 512 raste të reja dhe 11 humbje jete gjatë 24 orëve të fundit

Gjate 24 orëve të fundit në Kosovë janë konfirmuar të infektuar me Covid 512 raste të reja dhe kanë humbur jetën 11 persona. Sipas Institutit...

COVID19 në Greqi / 1955 raste të reja dhe 78 humbje jete

Sot në Greqi 78 qytetarë kanë humbur jetën nga COVID-19. Në 24 orët e fundit janë shënuar 1955 raste të reja me koronavirus nga...

COVID19 në Kosovë / 12 humbje jete dhe 777 raste të reja në 24 orët e fundit

566 TË SHËRUAR DHE 777 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën...

Latest news

- Advertisement -spot_img