- Advertisement -spot_img

TAG

Themie Thomai

Humb betejën me koronavirusin ish-ministrja e Bujqësisë, Themie Thomai

Ish-Ministrja e Bujqësisë dhe anëtarja e Komitetit Qendror të PPSH-së, Themie Thomai ka humbur betejën me koronavirusin. “Panorama” mëson se ish-ministrja Thomai u nda nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img