- Advertisement -spot_img

TAG

"Thikat e Mia"

Si aktor hollivudian, Alban Ramosaj pas thikave thërret “Shpirto”

Pas suksesit të padiskutueshëm me “Thikat e Mia” në Këngën Magjike, Alban Ramosaj nuk i ka zhgënjyer as kësaj here fansat e tij. Në dukje...

I dedikoi këngën triumfuese, si ka reaguar ish-e dashura pas thikave të Albanit

Alban Ramosaj ka dhënë një intervistë së fundmi për revistën “Class”, ku folur gjatë për fitoren në “Kënga Magjike” dhe jetën e tij profesionale....

Nga kritikat tek “Spanja” e tij e re, Alban Ramosaj i rrëfen të gjitha

Alban Ramosaj ka dhënë një intervistë së fundmi për revistën “Class”, ku folur gjatë për fitoren në “Kënga Magjike” dhe jetën e tij profesionale....

Alban Ramosaj tregon fjalën e çuditshme që ka thënë për herë të parë

Fituesi i Festivalit Kënga Magjike 2021, Alban Ramosaj ka folur për lidhjen e veçantë që ka me dy gratë më të rëndësishme në jetën...

“O mam fitova!”, Alban Ramosaj rrëfen emocionet e fitores së madhe

Të shtunën, Alban Ramosaj u shpall fitues i edicionit të 22-të të “Kënga Magjike”. Kënga “Thikat e mia” arriti të merrte votat e publikut,...

Latest news

- Advertisement -spot_img