Si aktor hollivudian, Alban Ramosaj pas thikave thërret “Shpirto”

0

Pas suksesit të padiskutueshëm me “Thikat e Mia” në Këngën Magjike, Alban Ramosaj nuk i ka zhgënjyer as kësaj here fansat e tij.

Në dukje ekzaktësisht si aktor filmash në zë, Ramosaj vjen fuqishëm me këngën e tij më të re “Shpirto”. Këtë lajm ai e ka bërë të ditur në rrjetin e tij social Instagram duke entuzismuar fansat e tij më të zjarrtë e jo vetëm.

Ajo që tërheq vëmendjen nga kënga është stili i veçantë dhe vëmendja kushtuar kuajve.

Mesa duket sukseset për Albanin nuk paskan të sosur.

infowebtv.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu