- Advertisement -spot_img

TAG

thike

Shqiptari me probleme mendore qëllon shtatë herë me thikë italianin

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane, pasi akzuohet se ka qëlluar me thikë një person tjetër. Mediat e huaja bëjnë me dije...

Plagosi me thikë një person, arrestohet autori (Emri)

Korçë-  Plagosi me mjet të mprehtë 1 shtetas, kapet dhe shoqërohet nga Policia, autori i dyshuar i ngjarjes. Më datë 23.08.2021, rreth orës 12:15, jemi...

Tentuan të vrisnin me thikë 29-vjeçarin, në pranga dy persona 

Pas marrjes së njoftimit se në lagjen “1 Maji”, Vlorë, në një parking, ishte plagosur me mjet të mprehtë, shtetasi R. M., 29 vjeç...

Shoku i ngushtë i mori të dashurën, 22-vjeçari e vret dhe poston foton me shkrimin e çuditshëm

Komuniteti lokal i Serres është i tronditur nga krimi i rëndë i një 22-vjeçari, i cili për një motive banale theri shokun e tij...

Goditet me thikë pas mesnate 24-vjeçari në Shëngjin

Markelian Pepa është qëlluar me thikë gjatë natës në Shëngjin. Njoftimi: Lezhë/Informacion paraprak Me datë 08.08.2021, rreth orës 01:50 , në Shëngjin, në rrethana të paqarta është...

LAJM I FUNDIT/ Plagoset me thikë një 42-vjeçar në Berat

Berat/Informacion paraprak Sot rreth orës 18:15, në lagjen “Jani Vruho”, Berat, pas një konflikti për motive të dobëta shtetasi G.D., ka goditur me mjet mprerës...

Të pranishëm në festën e vajzës që dashuronin, shqiptari xheloz godet me thikë italianin

Një sherr për dashurinë ka ndodhur mes një shqiptari dhe një italiani në Firenze. Kanë qenë pesë minuta çmenduri për dy djelmoshat, që kanë debatuar...

Greqi/ I kërkoi divorcin, 47-vjeçari shqiptar godet me thikë gruan e tij

Një tjetër krim në familje shqiptare ka ndodhur mbrëmë në orën 11.30 në Vounara, Lalisou në ishullin Rodos. Gruaja 36 –vjeçare i ka kërkuar...

51-vjeçari shqiptar godet me thikë ish-bashkëshorten dhe djalin, britmat e gruas i shpëtojnë jetën

Një tragjedi familjare është shmangur, të paktën për momentin, gjatë natës së kaluar në Sulmona (L’Aquila), kur një shqiptar 51-vjeçar tentoi të vriste ish-bashkëshorten,...

E frikshme! I riu qëllohet për vdekje teksa xhironte videoklipin e këngës së tij

Një ngjarje horror është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Brixton të Britanisë së Madhe. Një djalë i ri është goditur për vdekje me thikë...

Latest news

- Advertisement -spot_img