- Advertisement -spot_img

TAG

thumana elvis naci

“O Zot sa e bukur po bëhet Thumana”/ Pas akuzave për vjedhjen e fondeve, Elvis Naçi publikon fotot nga rindërtimi

Ditët e fundit në Shqipëri është ndezur një debat në lidhje me imamin dhe njëkohësisht drejtuesin e Fondacionit "Firdeus" Elvis Naçi. Shkak është bërë...

Latest news

- Advertisement -spot_img