- Advertisement -spot_img

TAG

thupër

“Më gjuajti me thupër, derisa më ra të fikët”! Rrëfimi tronditës i shqiptares, që u dhunua 3 vite rresht nga bashkëshorti

Në Kosovë sipas të dhënave zyrtare vetëm gjatë vitit 2020, 1362 gra kanë qenë viktima të dhunës në familje. Autoritetet thonë se pandemia e...

Sindi i shkon me thupër Julit dhe bën veprimin e papritur. ‘Atë që dh***, haje’

Teksa jepej takimi i saj me Muratin, Sindi u çua papritur në këmbë shkoi mori një thupër për të vrarë mizat në prapaskenë dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img