- Advertisement -spot_img

TAG

Tiran

E RËNDË/ Një person vdes brenda në urban, pamje nga  vendngjarja

Një person dyshohet se ka humbur jetën në urbanin e linjës Qendër-Sanatorium në Tiranë. Burime bëjnë me dije se një person është mbuluar me...

Ora policore ”fundos” të riun në Tiranë, i gjendet municion armësh në makinë dhe

  Një 26-vjeçar është arrestuar nga ana e Policisë pas kontollit që i është bërë në makinë dhe në banesë, ku i janë gjetur armë...

Hyrja apo dalja nga Tirana ende ‘mision i pamundur’, drejtuesit e mjeteve ngecin

Së fundmi është realizuar hapja e një segmenti që lidh rrugën e Durrësit me hyrjen e Tiranës, por gjithsesi lëvizja nga hyrja për në...

Latest news

- Advertisement -spot_img