- Advertisement -spot_img

TAG

tirane apartamente

I frikshëm çmimi i apartamenteve në Tiranë. 1200€ metri edhe në periferi

Në shumë raporte dhe studime ndërkombëtare, Tirana është renditur vazhdimisht si një ndër kryeqytetet me çmimet më të larta të aprtamenteve në Europë dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img