- Advertisement -spot_img

TAG

Tommy Shelby

Aktori që mund të luante rolin e Tommy Shelby-t, nëse nuk do të ishte për këtë gjë

Fansat e “Peaky Blinders” mund të imagjinojnë shumë gjëra, por kurrsesi faktin që dikush tjetër mund të zëvendësojë Cillian Murphy-n në rolin ikonik të...

Tommy Shelby nuk do të jetë pjesë e sezonit të gjashtë të ‘Peaky Blinders’

Xhirimet për sezonin e gjashtë të Peaky Blinders kanë filluar dhe po zhvillohen së fundmi në Bolton. Steven Knight, krijuesi i serialit njoftoi në...

Latest news

- Advertisement -spot_img