- Advertisement -spot_img

TAG

TRAFIKIM DROGE

I shpallur në kërkim për drogë, kapet në Sarandë 46-vjeçari nga Korça

Sarandë- Një 46-vjeçar i shpallur në kërkim për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve” është vënë në prangat e policisë së Sarandës. Leon Kodra...

“Do të përdhunojmë nënën dhe motrën”, kërcënuan me armë trafikantin e kokainës, arrestohen shqiptarët

Nëse nuk paguan paratë për drogën e blerë, ke probleme në Tortona. Kur një 32-vjeçar, i cili nuk po paguante lidhur me kokainën e...

Në krye të grupit të drogës, 30-vjeçari ia dërgonte paratë nënës, Prokuroria sekuestron 3 llogari me mijëra euro

Gjykata e Shkallës së Parë Fier ka miratuar kërkesën e Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier, Seksioni i Posaçëm Kundër Pastrimit të...

Policia zbulon bandën e trafikantëve të heroinës, arrestohen 10 persona

Policia italiane ka finalizuar me sukses një operacion, ku në pranga kanë rënë 10 persona, disa prej tyre edhe shqiptarë. Grupi në fjalë akuzohen për...

Zbulohet dinamika e arrestimit të efektivit të RENEA-s, ky është bashkëpunëtori 62-vjeçar

Tre persona u arrestuan sot në Tiranë me kokainë, mes tyre një efektiv i RENEA-s, Xhuljo Liçi nga Fieri. ABC zbardhi dinamikën e plotë...

I shpallur në kërkim për trafik droge, arrestohet 32 vjeçari dhe shoku i tij

  Policia e Shkodrës ka vënë në pranga dy persona të akuzuar për trafikim të lëndëve narkotike. Sipas uniformave blu bëhet me dije se është arrestuar...

“Falsifikim dokumentesh, trafikim droge dhe pastrim parash”, 550 letëporositë e ardhura nga jashtë për kriminelët shqiptarë nëpër botë

  Autoritetet ligjezbatuese të Shqipërisë kanë shkëmbyer informacion të vazhdueshëm me partnerët ndërkombëtarë përgjatë vitit 2020. Janë plot 1170 kërkesa ku prokuroritë e rretheve gjyqësore...

Arrestohet 25 vjeçari shqiptar për trafikim droge (EMRI)

  Një 25 vjeçar shqiptar është arrestuar nga karabinierët pasi ushtronte trafikun e lëndëve narkotike që nga viti 2019. Në momentin e kontrollit nga policia Vegim...

Latest news

- Advertisement -spot_img