- Advertisement -spot_img

TAG

trauma

Arrestimi i dy mjekëve të spitalit të Traumës, vjen reagimi nga Sindikata

Sindikata e Punonjësve të Shërbimit Shëndetësor ka reaguar për arrestimet e dy mjekëve të spitalit të Traumës në Tiranë pasi akuzohen se morën një...

Aksidentohet mjeti/ Me gjyshin shofer, 14-vjeçari përplas kokën rëndë në trotuar

Një aksident i rëndë është shënuar në nacionale Sarandë-Ksamil, ku për pasojë një person ka mbetur i plagosur. Mësohet se një mjet ‘Benz’ ka...

Ngricat dhe akulli në rrugë, 31 qytetarë pësojnë fraktura në Elbasan. 4 nisen drejt Spitalit të Traumës në Tiranë

Ngricat dhe akulli kthehen në ferr për qytetarët e Elbasanit. 31 persona kanë pësuar fraktura gjatë 24 orëve, si pasojë e pranisë së akullit në...

Latest news

- Advertisement -spot_img