- Advertisement -spot_img

TAG

UDHETIMET

Harrojini pushimet në Itali! Ja kur do të lejohen hyrjet drejt vendit fqinj vetëm këta shtetas

  Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se janë shtyrë datat për vlefshmërinë e masave për udhëtimet nga Shqipëria drejt Italisë. Duke filluar nga...

A mund të udhëtojnë lirshëm shqiptarët e vaksinuar me Sputnik e Sinovac? Flet Manastirliu

Deri më tani nuk ka ende një vendim të marrë nga vendet e Bashkimit Evropian, lidhur me vaksinat që do të konsiderohen të “pranueshme”...

Si do të funksionojnë testet Covid 19 për udhëtimet (Rregulli i semaforit)

  Britania do të konfirmojë në fillim të majit nëse do të lejojë rifilimin e udhëtimeve ndërkombëtare nga data 17 maj dhe se cilat vende...

Latest news

- Advertisement -spot_img