- Advertisement -spot_img

TAG

ujesjellesi

Ujësjellësi Elbasan, mbi 1 mijë abonent familjare dhe biznese debitorë

Temperaturat e larta gjatë këtij sezoni ka sjellë probleme me ujin e pijshëm nelë disa zona të qytetit të Elbasanit. Këto problematika që kanë ngritur...

Vlonjati kërcënon me thikë punonjësit e Ujësjellësit

Një konflikt ka ndodhur ditën e sotme në rrugën Transballkanike në Vlorë. Gjatë punimeve në një pallat të ujësjellës-kanalizimeve, sipas burimeve një person ka kërcënuar...

Rama : Kanë qenë në gjumë kur ndërtohej ujësjellësi

Kryeministri Edi Rama vijon fushatën në qarkun e Durrësit. Pasditen e sotme ishte në Krujë ku inauguroi edhe ujësjellësin e ri të qytetit që...

Latest news

- Advertisement -spot_img