- Advertisement -spot_img

TAG

ulez

Turizmi në Ulëz, frekuentohet parku kombëtar

Nga Ahmet Zani Vizitorë të shumtë individualisht apo dhe të organizuar kanë vizituar Parkun e Ulzës. Liqenit I rrethuar nga malet është një nga pikat...

Pushohen nga puna pa arsye/ Punonjësit e dy HEC-eve në protestë

  Punonjës nga dy HEC-et Ulëz dhe Shkopet kanë protestuar ditën e sotme për largimin nga puna të disa specialistëve. Sipas tyre drejtuesit kane vepruar në...

Latest news

- Advertisement -spot_img