- Advertisement -spot_img

TAG

Ulqin

Nuk shkoi në koncertin në Ulqin, Don Xhoni sulmohet nga Noizy, plas sherri mes dy reperëve

Mbrëmjen e djeshme, reperët e njohur shqiptarë, Don Xhoni dhe Noizy kishin koncert në të njëjtin vend, pra në Ulqin. Pasi Noizy e dogji në...

Don Xhoni anulon koncertin me urgjencë: Kam aksident në familje

Don Xhoni, reperi i njohur shqiptar ka anuluar koncertin e tij në Ulqin për shkak të një aksidenti në familje. Këtë lajm e ka...

“Ja pse shqiptarët e Malit të Zi janë minoritet”, Emina Çunmulaj e revoltuar pasi e ndaluan të ankorojë jahtin

Emina Çunmulaj, e cila po shijon pushimet me familjen e miqtë e saj, ka udhëtuar sëfundmi drejt Malit të Zi me një jaht luksoz....

Ekspertiza mjeko-ligjore: Elezoviç u ekzekutua 10 ditë më parë, me plumb në kokë

Ekspertiza malazeze ka konfirmuar se oficeri i antidrogës, Rudolf Elezoviç është ekzekutuar përpara 10 ditësh. Ekspertët e mjekësisë ligjore konfirmojnë se ai është qëlluar me...

Shtohen dyshimet për ish-shefin e antidrogës, mund ta kenë vrarë

Rezultatet e para të hetimit tregojnë se oficeri i policisë Rudolf Elezović është vetëvrarë, por disa detaje që janë zbuluar nga këqyrja e trupit...

Trupi i pajetë iu gjend në Ulqin, policia malazeze e konfirmon se i përket Rudolf Elezoviç

Policia e Malit të Zi ka konfirmuar se trupi i pajetë i gjetur një ditë më parë në Shëngjergj të Ulqinit i përket shefit...

Zhdukja misterioze prej 4 ditësh, zbulohet telefonata e fundit e ish-shefit të policisë

Janë zbardhur të tjera detaje nga zhdukja misterioze e ish-shefit të policisë së Ulqinit, që rezulton pa gjurmë që nga data 27 maj. Telefonata e...

Latest news

- Advertisement -spot_img