- Advertisement -spot_img

TAG

Vaksina Pfizer-BioNTech

Varhelyi: Javën e ardhshme mbërrijnë dozat e para të vaksinave nga BE për Ballkanin Perëndimor

Komisioneri për Fqinjësinë dhe Zgjerimin, Oliver Varhelyi, ka bërë me dije se javën e ardhshme pritet që të vijnë dozat e para të vaksinave...

Latest news

- Advertisement -spot_img