- Advertisement -spot_img

TAG

vaksinat kineze

Dy vdekje nga vaksina kineze, frikësohen të moshuarit, ‘Sheshi Skënderbej’ pothuajse bosh 

  Vdekja e dy të moshuarve pas marrjes së vaksinës kineze Sinovac duket se ka ngjallur frikë te personat mbi 70 vjeç në Shqipëri, të...

Ngrihen akuza për vdekjen e dy personave pasi morën vaksinën kineze, flet Silva Bino

  Shefja për sëmundjet infektive në Institutin e Shëndetit Publik, Silva Bino ka sqaruar se nuk ka raste të fataliteteve që lidhen me vaksinimin dhe...

Vaksinimi masiv me ‘Sinovac’, epidemiologu Muka dyshues: Mungojnë të dhënat për personat mbi 60-vjeç, qeveria u përshpejtua

Epidemiologu Taulant Muka, përmes një lidhjeje të drejtpërdrejt me emisionin ‘Me Xhaxhiun’ në televizionin FaxNews foli rreth aplikimit të vaksinës kineze te personat mbi...

Vaksinimi masiv, mjekët e Forcave të Armatosura i bashkohen bluzave të bardha

Ka nisur sot vaksinimi masiv i popullsisë, ndërsa në Sheshin "Skënderbej" janë ngritur dy çadra, ku po marrin dozën e tyre të vaksinës kineze...

Mbërrijnë 190 mijë vaksina kineze. Sa të sigurta janë?

  Sot në ditën e hapjes së fushatës elektorale, kanë mbërritur në areoportin e Rinasit 190 mijë vaksina kineze anti-COVID. Lajmin e ka bërë të...

Latest news

- Advertisement -spot_img