- Advertisement -spot_img

TAG

vangjush dako

Përplasja Dako-Xhaferri, reagon Edi Paloka

  Beteja pёr demokracinë sapo ka filluar dhe ne do ta udhёheqim atё deri nё fitore! Deklarata e Edi Palokës: Edi Rama ka bashkёpunuar dhe vazhdon tё...

Dako provokon sherrin,Xhaferaj i ‘hakërrehet’/ Si nisi sherri në Durrës

Pak më parë ka patur një sherr verball mes Vangjush Dakos dhe Ferdinand Xhaferajt teksa numërohej kutia e fundit në qarkun e Durrësit. Për...

Blendi Klosi dhe Vangjush Dako, së bashku në një makinë në këtë fillim fushate

  Nuk e dimë nëse janë bashkë për punë apo sepse janë thjesht miq. Por paparazzi ynë ka fotografuar ministrin e Mjedisit, zotin Blendi Klosi,...

Latest news

- Advertisement -spot_img