- Advertisement -spot_img

TAG

Vertop

E njëjta gjë i ka ndodhur edhe më parë, zbulohen detaje të reja nga aksidenti në fshatin Vërtop

28-vjeçarja Anxhela Ibro,punonjëse e administratës së bashkisë Poliçan. Ibro është aksidentuar edhe më parë,duke rënë nga një lartësi 15 metër dhe ka shpëtuar. Anxhela Ibro,e...

Aksident i rëndë/ Automjeti ‘fluturon’ në lumë, shoferja në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë është regjistruar në aksin nacional Berat-Skrapar,në fshatin Vërtop. Mjeti tip Audi,ms targa AA 723 LK,që drejtohej nga një 28-vjeçare është...

Latest news

- Advertisement -spot_img