- Advertisement -spot_img

TAG

Veshka

Mënyra se si rritja e temperaturave ndikon në formimin e gurëve në veshka

Moti i ngrohtë dhe me nivele të larta lagështie mund të rrisë rrezikun e formimit të gurëve në veshka. Ky është rezultati i një studimi...

Latest news

- Advertisement -spot_img