- Advertisement -spot_img

TAG

Vështirësi

U infektua me Covid-19, Kim Kardashian tregon vështirësitë e kaluara

Në episodin e kësaj jave të “Keeping Up With the Kardashians” shikuesit mësuan që Kim dhe katër fëmijët e saj e kanë kaluar Covid-19. Kujtojmë...

Dafina Zeqiri flet për vështirësitë që ka kaluar: Më thonin s’ke baba, s’ke për të ecur përpara

Si kurrë më parë, Dafina Zeqiri ka rrëfyer vështirësitë e jetës së saj. Për këtë ka zgjedhur albumin e ri, i cili pritet të...

Vështirësitë e 25 vjeçares me 3 fëmijë : Vjehrra mbledh bidona

Një 25 vjeçare nga Tirana ka rrëfyer ditën e sotme peripecitë që e ndoqën, pasi bashkëshorti i saj u nda nga jeta para disa...

Akulli në rrugët e Korçës vështirëson lëvizjen,banorët:”Jam rrëzuar dje u bëra cop”

Temperaturat e ulëta të orëve të fundit dhe reshjet e borët kanë sjellë vështirësitë e para të lëvizjes së qytetarëve në Korçë. Burimet raportojnë se...

Latest news

- Advertisement -spot_img