- Advertisement -spot_img

TAG

vezet

Jeni mërzitur nga vezët e kuqe? Ja disa ide fantastike për të lyer vezët e Pashkëve

Pashkët, të njohura botërisht si sezoni i ngrënies së çokollatave, janë vetëm 1 ditë larg. Përpos historisë, apo ushqimeve tradicionale që gatuhen ato ditë, vëmendjen më...

Kemi vepruar gabim gjatë gjithë kësaj kohe.Ku duhen vendosur vezët ?

Kur blini vezët në supermarket, ju i nxirrni nga kutia dhe i vendosni në derën e frigoriferit. Por a është mirë që t’i vendosni...

Latest news

- Advertisement -spot_img