- Advertisement -spot_img

TAG

vjedhje

Publikohen pamjet kur hajdutët vjedhin makinën luksoze e Tom Cruise

Ditën e djeshme u raportua se BMW-ja prej 100,000 paundësh e Tom Cruise ishte vjedhur së bashku me sendet me një vlerë marramendëse brenda...

Grabiti një lokal dhe nuk iu bind policisë, arrestohet 43-vjeçari

Lushnjë Vodhi një lokal në qytetin e Lushnjës si edhe nuk iu bind urdhërit të punonjësit të Policisë, arrestohet në flagrancë autori i dyshuar, me...

Vodhi me dhunë portofolin e një personi, arrestohet 31-vjeçari (Emri)

Policia e Fierit ka arritur të vërë në pranga 31 vjeçarin Eriseld Dane, i shpallur në kërkim prej 1 muaji. Ai akuzohet se në datën...

Vjedhja më e madhe në historinë e kriptomonedhave, zhduken plot $600 milionë

Hakerat kanë vjedhur rreth 600 milionë dollarë kriptovalutë nga platforma e decentralizuar e financave, Poly Network, në atë që mendohet se është vjedhja më...

Njihej për vjedhjet e varëseve me dhunë nga qafa, arrestohet 29-vjeçari

Policia e Shkodrës ka arrestuar 29-vjeçarin Kristjan Arra, si autor të dyshuar të disa vjedhjeve me dhunë në qytet. I riu dyshohet si autor...

I vodhi një vajze bizhuteri, para dhe tre celularë, 22-vjeçari nuk ia hedh paq

Policia e Lezhës njofton se ka vënë në pranga një 22-vjeç të identifikuar si Xhulio Berisha, pasi dyshohet se i ka vjedhur shtetases V....

Banda “fantazmë” e shqiptarëve, mediat greke: Hynin si ‘minjtë’ nga dritaret e tualeteve për të vjedhur

Mediat greke kanë zbuluar detaje nga mënyra se si funksiononte banda e shqiptarëve në Mykonos që vodhi nga viti 2020 deri pak ditë më parë...

Vjedhja që shokoi policinë/ Si u arrestua bojaxhiu që vodhi pikturat e Pikasos dhe Piet Mondrian

Vetëm pas 9 vitesh janë zbuluar sot në Greqi disa prej hollësive të të ashtuquajturës vjedhja e shekullit. Në një video që ka publikuar policia...

U pezullua nga detyra pasi vodhi miliona lekë, zbulohet emri i policit

Një efektiv policie u pezullua sot nga detyra pasi Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesave zbuloi se në 2016 kishte përvetësuar duke vjedhur...

Vodhi 5.5 milion lekë, pezullohet nga detyra punonjësi i policisë

Pezullohet nga detyra një punonjës policie, i dyshuar për vjedhje, duke shpërdoruar detyrën. Hetimi i kryer nga SHÇBA në bashkëpunim me Prokurorinë e Tiranës. Shërbimi...

Latest news

- Advertisement -spot_img