- Advertisement -spot_img

TAG

vjehrr

Vrasja e dhëndrit/ “Fëmijët i thanë babait se nëna po e tradhtonte’’, gazetari: Ajo i kërcënoi

Vrasja e Kudret Saliaj nga vjehrri i tij, ndërsa ndodhej në process divorci me vajzën e këtij të fundit ka nxjerr në pah të...

Dalin pamjet e reja. Një grua ulëret dhe i afrohet Kudret Saliajt të shtrirë në tokë pasi u qëllua nga ish-vjehrri Mexhit Picari (Video)

Mexhit Picari vrau me 5 plumba ish-dhëndrin e tij në mes të lokalit, bashkëshortin e vajzës në proces divorci, Kudret Saliaj 41 vjeç, pak...

Kërcet grushti mes vjehrrit e dhëndrit, tmerrohen udhëtarët në avion

Të shpeshta janë rastet kur familjarët zihen e grushtohen mes vete, por të rralla janë grushtimet kur njerëzit janë në ajër, pra duke flutuar...

Dhëndrri dhe vjehrri përleshen në lokal. Të shtëna me armë zjarri në kryeqytet

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në një lokal në Prishtinë, Kosovë. Lajmi është bërë me dije nga zëdhënësja e...

Latest news

- Advertisement -spot_img