Dalin pamjet e reja. Një grua ulëret dhe i afrohet Kudret Saliajt të shtrirë në tokë pasi u qëllua nga ish-vjehrri Mexhit Picari (Video)

0

Mexhit Picari vrau me 5 plumba ish-dhëndrin e tij në mes të lokalit, bashkëshortin e vajzës në proces divorci, Kudret Saliaj 41 vjeç, pak minuta para seancës së 5-të, pasi më parë gjykata kishte vendosur që fëmijet t’i lërë la me babanë.

Pamje të reja vijnë pas ekzekutimit të Kudret Saliajt nga ish-vjehrri i tij Mexhit Picari në qendër të një lokali në Tiranë. Siç shihet nga video shihet viktima i shtrirë dhe i mbuluar në gjak, ndërkohë që avokati Adriatik Cama shihet në këmbë. Sakaq një grua, e cila nuk dihet nëse është e afërme e viktimës, ulëret e frikësuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here