- Advertisement -spot_img

TAG

vrasje greqi

Greqi/ Flet vajza e gruas që u vra nga shqiptari: E kam takuar 1-2 herë… tani dua

Nëntë ditë pas vrasjes së dyfishtë në Loutraki, ka folur vajza e viktimës 43-vjecare, e cila u vra nga shqiptari xheloz. Në një rrëfim...

Ngjarje e rëndë/ Burri dhe gruaja gjenden të pajetë, dyshohet se i ka vrarë…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Loutraki të Greqisë, ku një grua me origjinë nga Ukraina u gjet e vdekur me bashkëshortin...

Latest news

- Advertisement -spot_img