- Advertisement -spot_img

TAG

vrasje prishtine

Gruaja Miss-i e kapi Albert Krasniqin me këngëtaren në motel, i ati e vrau, çfarë ndodh sot me Skënder Krasniqin

  Ka bërë bujë vrasja e Albert Krasniqit nga babai i tij Skënder Krasniqi dy ditë më parë në Prishtinë. Mediat e Kosovës raportojnë se Skënder...

Ekzekutohet brenda në makinë një shtetas i huaj në kryeqytetin shqiptar

Rreth orës 12:00 policia ka marrë informatën për rastin e ndodhur në rrugën, “Bashkim Fehmiu” në Prishtinë, dhe menjëherë ka dalë në vendin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img