- Advertisement -spot_img

TAG

Will Smith

Jaden Smith do të hapë një restorant, por vetëm për këto njerëz

Variety tregon se 22-vjeçari Jaden Smith, i biri i Wil Smith dhe Jada Pinkett Smith, do të hapë një restorant për t'u dhënë vakte...

Situatat e aktorëve që treguan pjesë nga filmat e tyre aksidentalisht

Në jetën tonë të përditshme njohim persona të cilët e kanë të pamundur të mbajnë sekret historitë e filmave.Situata më qesharake është kur vetë...

Latest news

- Advertisement -spot_img