- Advertisement -spot_img

TAG

xhensilator

Marsi Simo: “Luanator” dhe “Xhensilator”, ky fenomen po bëhet gjithnjë dhe më i rrezikshëm

Sociologia Marsi Simon ë mëngjesin e sotëm është ftuar në një nga emisionet e mëngjesit, ku ka folur rreth trendit “tor”, i cili gjithnjë...

Latest news

- Advertisement -spot_img