- Advertisement -spot_img

TAG

Yllka Gashi

Milaim Zeka : E kisha kalu jo një natë po një jave,do e kisha lshu gruen për…

Analisti dhe ish-deputeti Milaim Zeka njihet për sensin e humorit dhe batutat nëpër emisione ku ai është i ftuar zakonisht. Teksa u pyet se cila...

Aktorja Yllka Gashi prek me fjalët dedikuar babait të ndjerë

Dy javë më parë ndërroi jetë babai i aktores shqiptare, Yllka Gashi. Së fundmi, aktorja  ka bërë një dedikim prekës për të atin në rrjete sociale,...

Latest news

- Advertisement -spot_img