Të shtëna me armë zjarri në “Don Bosko”, një viktimë dhe tre të plagosur!

0

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e kësaj të diele në zonën e “Don Boskos” në Tiranë, ku dy persona kanë mbetur të plagosur, një mësohet se ka humbur jetën.

Sipas informacioneve paraprake, të plagosurit janë transportuar në Spitalin e Traumës.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në një lokal.

Në vendngjarje kanë mbërritur mbi 6-7 makina policie dhe 3 ambulanca.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu