Tërmet 3.3 ballë mes Tiranës dhe Durrësit (Foto)

0

Një tërmet 3.3 ballë u regjistrua mes Tiranës dhe Durrësit gjatë ditës së sotme.

Tërmeti e kishte epiqendren ne fshatin kkatund i ri rreth 30 km larg Tiranës.

Lëkundjen u ndjenë edhe në Lezhë dhe fshatrat përreth.

Nga nëntori i vitit te kaluar kjo zone ende nuk eshte stabilizuar nga termetet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu