Tërmet i fortë në “Detin Mesdhe”, sa ishte magnituda

0

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në Detin Mesdhe.

Tërmeti ka qenë me magnitudë 5.6 dhe me një thellësi prej 2 kilometrash.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu