U fut për t’u larë, mbytet 16-vjeçari

0

Një 16-vjeçar me inicialet K.S. është mbytur rreth orës 14:25 të ditës së sotme në liqenin e Fierzës në vendin e quajtur Gostil i Poshtëm. Ai u fut për t’u larë, por nuk doli më i gjallë nga nga liqeni.

Për gjetjen e 16-vjeçarit, u angazhuan menjëherë shërbimet e policisë dhe në bashkëpunim me familjarët dhe peshkatarët është gjetur trupi i pajetë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu